Riverside
House by the River
next/previous button
next/previous button
2765M2
2022
Novi Petrivtci,  Ukraine

Children Culture Center

architecture

Концепція культурного центру в Київській області
Динаміка та енергія: архітектурний вигляд на дитячий культурний центр.

Children Culture Center by FreeSpace

Концептуальний проект будинку культури в с. Нові Петрівці, Київської області, охоплює площу 2765 квадратних метрів і спрямований на створення інноваційного та привабливого середовища для культурних подій. Основна площа перед будинком культури та дозвілля розташована по діагоналі від перетину двох вулиць і є центральною точкою для відпочинку, розваг та культурних заходів.
Будівля поєднує функціональні групи приміщень, включаючи гурткові, виставкові, лекційні та концертні зони, а також кафе. Організація внутрішнього простору передбачає декілька блоків, з'єднаних загальним холом, що сприяє комфортному розподілу функціональних зон та створенню динамічної атмосфери.
Зони для відпочинку, дитячі майданчики та сквери, розміщені на території, враховують потреби відвідувачів різного віку. Багатофункціональний концертний зал на першому поверсі обладнаний касою та гардеробом, а кафе має накриту терасу, що виходить на задній двір.
Проект враховує благоустрій території з різноманітними зонами для відпочинку, дитячим майданчиком та парковками. Збалансована організація простору дозволяє ефективно розподіляти потоки відвідувачів та забезпечити гармонійне використання функціональних зон. Об'ємно-просторова форма будівлі, створена у вигляді автономних елементів, викликає враження динамічної та сучасної композиції.

Architeture: Hushel Vladyslav, Denysenko Anzhelika, Denysenko Vladyslav

SWipe
SCROLL