Parents' apartment
Addlocals villa
next/previous button
next/previous button
65 M2
2022
Rivne, Ukraine

Happy 65

interior

Квартира для пари з дитиною
Дизайн-інтер’єру кухні-вітальні з островом

Happy 65 by FreeSpace

Квартира, площею 65 квадратних метрів, в клубному будинку Рівного, розташована на першому поверсі, відкриває широкі можливості для комфортного життя. Замовник бажав використовувати перевагу першого поверху для майбутньої зони барбек'ю, що визначило концепцію проекту.
Проведено значне перепланування: кухня переміщена до зони барбек'ю, а два окремі санвузли об'єднані в одну ванну кімнату. Зону кухні-вітальні розділено перегородкою, створюючи зручну зону для прийому гостей. В дитячій кімнаті та спальні передбачено встановлення ліжка-подіуму, а також робочі зони.Лаконічний та мінімалістичний дизайн відповідає смакам замовників, які бажали зберегти функціональність і створити простір, що вражає своєю лаконічністю. Велика кількість місць для зберігання враховує практичні потреби сім'ї.
Дитяча кімната оформлена у спокійних кольорах, створюючи теплу та затишну атмосферу для різних вікових груп. Ванна кімната відзначається розумним використанням простору, де пральна та сушильна машини заховані за розсувними дверками, щоб зекономити простір та забезпечити організованість.Замовники залишили фідбек, що наші зустрічі настільки були настільки приємними, що тепер, коли їх немає, трошки сумно.

SWipe
SCROLL