Krakow apart
Happy 65   
next/previous button
next/previous button
70 M2
2023
Rivne, Ukraine

Parents' Apartment

interior

Квартира для двох+
Дизайн інтер'єру кухні в мінімалістичному стилі від студії дизайну інтер'єру та архітектури: чисті лінії, нейтральні відтінки та функціональність для сучасного та естетичного простору

Parents' Apartment by FreeSpace

Це особливий проект для особливих людей - квартира для наших батьків.
Площа квартири 70 квадратних метрів, розташована в м. Рівне. Наші батьки, любителі затишку та тепла, вирішили зберегти чимало існуючих меблів та рослин, які вже з ними прожили чимало часу. Завдання було не робити квартиру за всі гроші світу, а створити атмосферу, яка відповідала б їхнім потребам та пасувала до їхнього життєвого стилю.
Термін на проектування був обмежений, і ми визначились з пріоритетами. Зберігаючи планування від забудовника та використовуючи існуючі меблі, ми намагалися втілити ідеально збалансований і функціональний простірКожен куток квартири має свою історію. Ми враховували особистість кожного предмета, дозволяючи їм гармонійно поєднуватися в єдиному образі. Квіти, які батьки полюбляють, стали не тільки прикрасою, а й частиною дому.
Незважаючи на обмежений термін, ми досягли мети - створили простір, який став приємним місцем для відпочинку та сімейних зустрічей.

SWipe
SCROLL