Wollesdorf Dark
Lawyers office
next/previous button
next/previous button
164M2
2022
Wollesdorf, Austria

Wollesdorf Light

interior

Інтер’єр частини блокованого будинку
Світла та лаконічна обідня зона

Wollesdorf Light by FreeSpace

Двоповерховий будинок, розташований у Веллерсдорфі, Австрія, площею 165 квадратних метрів.
Наш проект інтер'єру розкривається у двох різних стилістичних варіантах.
У першому варіанті ми обрали світлі та нейтральні кольори, що створюють відчуття простору та зручності. Велика кількість дерев'яних текстур додає теплоти і природності приміщенню. Акценти зроблені за допомогою підсвітки, яка вирізняє окремі елементи і створює атмосферу затишку.        
У другому варіанті ми поринули у світ темних та глибоких кольорів, створюючи атмосферу таємничості. Цей варіант надає приміщенню вишуканості та оригінальності.На першому поверсі знаходиться зручний передпокій із великою гардеробною, що дозволяє ефективно організувати зберігання, простір кухні-вітальні створений для проведення часу всією родиною.
Перший поверх включає зручний передпокій із великою гардеробною для організації зберігання речей. Простір кухні-вітальні створений для комфортного проведення часу всією родиною, об'єднуючи функціональність та естетику. На другому поверсі знаходяться спальні власників та гостьова спальня.
Обидва варіанти враховують потреби та вподобання мешканців, надаючи їм можливість вибрати стилістичне рішення, яке найкраще відповідає їхньому смаку та створює атмосферу, в якій вони будуть відчувати себе затишно та комфортно.

SWipe
SCROLL