Manhattan
Krakow apart
next/previous button
next/previous button
45 M2
2024
Rivne, Ukraine

Happy 45

interior

Квартира для молодої пари
Мінімалізм і зручність: дизайн спальні, який об'єднує простоту та комфорт.

Happy 45 by FreeSpace

Квартира, площею 45 квадратних метрів розташована в м. Рівне, в житловому комплексі "На Щасливому".
Проект розроблено для молодої пари, що шукає баланс між естетикою, функціональністю та затишком у своєму житлі.
Замовник перебував за кордоном, але це не завадило нам ефективно працювати в онлайн-режимі. Співпраця була побудована на взаєморозумінні, довірі та професіоналізмі, що дозволило нам успішно реалізувати ідеї клієнта.
На етапі концепції замовник розглядав можливість залишити існуюче планування, уникаючи демонтажу стін. Проте після презентації декількох варіантів перепланувань, він визнав переваги нового плану. Ми забрали частину передпокою та таким чином оптимізуали зону кухні, влаштувавши 2 пенали з технікою. У проекті "Happy 45" ми спроектували меблі так, щоб вони брали на себе роль не просто функціональних елементів, а й частини загального просторового вирішення. Ми ретельно збалансували дизайн меблів так, щоб вони створювали одну площину зі стінами, дозволяючи приміщенню виглядати як єдина гармонійна композиція.
Ми створили відкритий простір кухні-вітальні, де комфортно поєднуються приготування їжі та відпочинок. Електричний камін у вітальні додає атмосфери затишку, створюючи ідеальне місце для перегляду фільмів та проведення вечорів.
На лоджії ми відділили окрему зону з невеликим кабінетом та обідньою зоною. Шафа для одягу втілена таким чином, щоб забезпечити достатньо місця для зберігання речей, при цьому не перевантажуючи простір.
Загальний стиль проекту - мінімалізм, який підкреслює лаконічність та гармонію кожного приміщення.

Design: Denysenko Anzhelika, Denysenko Vladyslav, Kospa Valeria

SWipe
SCROLL