Happy 65
Parents' Apartment
next/previous button
next/previous button
55 M2
2023
Krakow, Poland

Krakow apart

interior

Квартира для молодої пари
Вітальня з нішею для полиць в стіні

Krakow Apart by FreeSpace

Квартира, площею 55 квадратних метрів розташована в м.Краків. Ця квартира - це наш новий експеримент, в якому ми взялись за ретро-стиль, і це виявилось надзвичайно захопливим викликом для нас. Замовники, родом з України, поділились референсами, які вони дуже довго та розважливо обирали, і попросили створити тепле, сімейне гніздечко.
"Я поважаю мінімалізм, але, знаєте, хочеться багато кольорів," - сказала замовниця, і ми взяли це за основу. Ми прагнули створити ретро-атмосферу, використовуючи постери, шпалери та плитку з вкрапленнями. Основне приміщення від забудовника - велика кімната, яку ми виділили для кухні-вітальні та кабінету, що в майбутньому стане дитячою. Ми розділили кімнати перегородою з дверима зі скляними вставками, щоб було достатньо світла у вітальні.
Передпокій ми виділили помаранчевим кольором та дрібною плиткою, що вражає з першого погляду. В коридорі розмістилась господарча шафа з пральною та сушильною машиною та велика шафа для зберігання. Кухня знаходиться прямо біля балкона та умовно відділена від зони вітальні зміною підлогового покриття. В центрі уваги знаходиться стіна з постерами та frame tv. Ця ідея розпочалась з картини української художниці, яку замовниця придбала раніше. Оскільки замовники обожнюють приймати гостей ми передбачили розкладний стіл і диван.
У спальні ми використали пастельні тони, створюючи атмосферу спокою та затишку, яка призводить до асоціацій з бабусиною кімнатою.
Все це - ідеальне місце для теплих родинних вечорів і прийому гостей. Проектор для кіноночей, ретро-деталі та скляні двері - ось що робить цю квартиру особливою.

SWipe
SCROLL